//////

Wiele osób, które ma trochę kapitału, decyduje się zainwestować go w jakiś intratny a jednocześnie nieobciążający biznes. Dużo ludzi z okolic Białystoku postanawia otworzyć agroturystykę nad Biebrzą. Czy jest to dobry pomysł?

Warto przede wszystkim wiedzieć, że agroturystyka nad Biebrzą jest interesem, który ma prawo kręcić się jedynie od wiosny do wczesnej jesieni. Dlaczego? Ma to związek z celem ludzi, którzy przyjeżdżają nad Biebrzę.

Tłok turystów nad Biebrzą zaczyna się wiosną. Właśnie wtedy jest tam najwięcej ptactwa, które ściąga nad Biebrzę ornitologów nie tylko całego kraju, ale także z całej Europy. Potem, nad Biebrzą turystów jest już coraz mniej. Niemniej jednak, przez cały sezon letni nie powinno ich brakować. Jest tam sporo gatunków przeróżnej zwierzyny – nie tylko ptaków – którą ludzie chcą zaobserwować.

Należy jednak pamiętać, że otworzenie agroturystki nad Biebrzą wcale nie musi być łatwe, a to ze względu na istnienie Parku Narodowego. Przez to jest dosyć trudno o uzyskanie jakichkolwiek pozwoleń na głośne remonty lub budowę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *